GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Junior I 10-Dance
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 44 Kirill Kurbatov / Alexandra Revel-Muroz RUSSIA
2. 27 Nikita Nikitin / Natalia Moraru MOLDOVA
3. 28 Sergey Burdin / Anastasia Sitnikova RUSSIA
4. 13 Vladislav Esipenok / Daria Meniaylo RUSSIA
5. 56 Rares Emanuel Vadana / Maria Tea Neculae ROMANIA
6. 38 Maxim Zhilenkov / Arina Molochnikova KAZAKHSTAN
4th round
7. 45 Rostyslav Glovatskyi / Juliya Chefanova UKRAINE
8. 52 Tomasz Ruszkowski / Julia Mozdyniewicz POLAND
9. 21 Igor Startsev / Daria Khodyreva RUSSIA
10. 61 Ivan Zhdanov / Sofia Prusakova RUSSIA
11. 20 Chen Zhao / Zhonghan Jin P.R. CHINA
12. 41 Darius Tripon / Marisa Rasadean ROMANIA
3rd round
13. 8 Daniil Kharin / Stefaniia Bakaeva RUSSIA
14. 12 Mykyta Nikolaichuk / Sofiia Maliarova UKRAINE
15. 42 Artem Shpigel / Valeriia Samordina RUSSIA
16. 7 Oleksandr Turcheniak / Sofiia Chernikova UKRAINE
17. 68 Benas Maciulskis / Agne Gaudesiute Lithuania
18. 4 Rares Andrei Teletin / Malina Elena Constandache ROMANIA
19. 32 Bogdan Ursoi / Arina Romanenco MOLDOVA
20. 6 Fedor Volodin / Svetlana Achapkina RUSSIA
21.- 22. 34 Matvey Korostelev / Viktoria Kononova RUSSIA
21.- 22. 48 Grigory Bozhevsky / Stefania Shakhray RUSSIA
23. 57 Alexandr Kolbasiuk / Irina Zimakova RUSSIA
24. 46 Mikhail Yashchenko / Polina Kudriashova RUSSIA
2nd round
25. 60 Roberts Punka / Karina Karklina LATVIA
26.- 28. 37 Georgy Gudovsky / Kamilla Shaymyardyanova RUSSIA
26.- 28. 43 Denis Adzhima / Victoria Rybchenkova RUSSIA
26.- 28. 50 Kipras Burneikis / Barbora Martinkeviciute LITHUANIA
29. 62 Svyatoslav Koval / Viktoriia Lotysh UKRAINE
30.- 31. 51 Mihai Ungureanu / Madalina Cecoi MOLDOVA
30.- 31. 69 Alexandru Rusu / Maya Rusu ROMANIA
32.- 34. 14 Yu Hsiang Lan / Sarah Huang CHINESE TAIPEI
32.- 34. 29 Denis Dobranis / Iris Vacar ROMANIA
32.- 34. 49 Vladimir Cebanu / Sofia Chiorescu MOLDOVA
35.- 36. 16 Dmitry Ladonychev / Julia Pankova RUSSIA
35.- 36. 17 Ivan Timoshenko / Sofia Smorkalova RUSSIA
37.- 38. 39 Vasily Semiletov / Sofia Vorobieva RUSSIA
37.- 38. 58 Luca Teodor Butnaru / Enculescu Alexandra Andreea ROMANIA
39.- 40. 2 Akos Hartlein / Greta Eva Farkas HUNGARY
39.- 40. 22 Nikita Guguchkin / Uliana Gorina RUSSIA
41. 33 Visan Alexandru Cristian / Pandele Maria Adela ROMANIA
42. 9 Egor Balabaev / Ekaterina Luzina RUSSIA
43. 25 Roman Stradetskiy / Mariia Symaka UKRAINE
44. 55 Vadzim Ivash / Ulyana Samokhina BELARUS
45. 11 Aleksandr Vishniakov / Maria Manuylova RUSSIA
46.- 47. 23 Tilo Wiese / Jale Zinser SWITZERLAND
46.- 47. 67 Daniil Tapanainen / Viktoriia Tikhonova RUSSIA
48. 30 Nicolae Daniel Barbosu / Maria Bianca Dancs ROMANIA
1st round
49. 18 Maxim Kutscher / Angelina Bar btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
50. 54 Arti Raul Aavik / Milana Rosanna Maasik ESTONIA
51. 35 Gheorghe Richard Vonucz / Sara Coros ROMANIA
52. 66 Arsentii Nekriata / Anastasiia Vysoka UKRAINE
53.- 54. 10 Andrey Kan / Farrina Sultanova UZBEKISTAN
53.- 54. 31 Daniel Domme / Zarah Neumann TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg
55. 53 Alexandru Doncila / Polina Marjinean MOLDOVA
56. 47 Guilherme Rodrigues / Marta Coelho PORTUGAL
57. 24 Viktor Kroter / Anna Lytovchenko Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
58. 15 Alan Usmanov / Elina Ambartzumyan UZBEKISTAN
59. 40 Philipp Alexander Morlang / Nelli Vidator Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
60. 5 Juan-Lucas Maerki / Maria-Valentina Holinger SWITZERLAND

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.