GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Junior I Latin
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 2 Kirill Kurbatov / Alexandra Revel-Muroz RUSSIA
2. 92 Savely Dobriakov / Varvara Rudentsova RUSSIA
3. 47 Nikita Pavlov / Taisia Malakhova RUSSIA
4. 23 Rares Emanuel Vadana / Maria Tea Neculae ROMANIA
5. 27 Elias Nazarenus / Angelina Weber Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
6. 43 Daniil Kharin / Stefaniia Bakaeva RUSSIA
4th round
7. 53 Nikita Nikitin / Natalia Moraru MOLDOVA
8. 75 Daniel Pastuchow / Luna Maria Albanese Grün-Gold-Club Bremen
9. 78 Guilherme Rodrigues / Marta Coelho PORTUGAL
10.- 11. 17 Tomasz Ruszkowski / Julia Mozdyniewicz POLAND
10.- 11. 68 Oleksandr Turcheniak / Sofiia Chernikova UKRAINE
12. 80 Fedor Volodin / Svetlana Achapkina RUSSIA
3rd round
13.- 14. 30 Georgy Gudovsky / Kamilla Shaymyardyanova RUSSIA
13.- 14. 72 Chen Zhao / Zhonghan Jin P.R. CHINA
15.- 19. 1 Kirils Bogacovs-Kudrevatihs / Milana Knirko LATVIA
15.- 19. 19 Iulian Theodor Barbu / Erika Marisa;roberta Ciotoianu ROMANIA
15.- 19. 25 Mykyta Nikolaichuk / Sofiia Maliarova UKRAINE
15.- 19. 34 Roberts Punka / Karina Karklina LATVIA
15.- 19. 38 Artem Shpigel / Valeriia Samordina RUSSIA
20. 70 Darius Cosmin Tripon / Marisa Daira Rasadean ROMANIA
21. 76 Igor Startsev / Daria Khodyreva RUSSIA
22. 62 Rostyslav Glovatskyi / Juliya Chefanova UKRAINE
23.- 24. 44 Mihai Ungureanu / Madalina Cecoi MOLDOVA
23.- 24. 59 Sergey Burdin / Anastasia Sitnikova RUSSIA
25. 73 Alexandr Kolbasiuk / Irina Zimakova RUSSIA
26. 81 Kipras Burneikis / Barbora Martinkeviciute LITHUANIA
2nd round
27. 36 Rares Andrei Teletin / Malina Elena Constandache ROMANIA
28.- 31. 3 Grigory Bozhevsky / Stefania Shakhray RUSSIA
28.- 31. 58 Mikhail Yashchenko / Polina Kudriashova RUSSIA
28.- 31. 60 Vladislav Esipenok / Daria Meniaylo RUSSIA
28.- 31. 64 Dmitry Ladonychev / Julia Pankova RUSSIA
32. 94 Benas Maciulskis / Agne Gaudesiute Lithuania
33.- 34. 5 Nicolae Daniel Barbosu / Maria Bianca Dancs ROMANIA
33.- 34. 22 Marco Kindsigo / Lisete Marjapuu ESTONIA
35.- 36. 16 Szymon Mikos / Anastazja Martyniec POLAND
35.- 36. 56 Nicolas Aaron Eichhorn / Katharina Jewdokimenko btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
37.- 39. 4 Vasily Semiletov / Sofia Vorobieva RUSSIA
37.- 39. 14 Maxim Zhilenkov / Arina Molochnikova KAZAKHSTAN
37.- 39. 39 Vladimir Cebanu / Sofia Chiorescu MOLDOVA
40. 13 Akos Hartlein / Greta Eva Farkas HUNGARY
41.- 42. 51 Ivan Zhdanov / Sofia Prusakova RUSSIA
41.- 42. 79 Yu Hsiang Lan / Sarah Huang CHINESE TAIPEI
43. 32 Vadzim Ivash / Ulyana Samokhina BELARUS
44.- 45. 33 Denis Adzhima / Victoria Rybchenkova RUSSIA
44.- 45. 40 Daniel Domme / Zarah Neumann TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg
46.- 47. 12 Denis Dobranis / Iris Vacar ROMANIA
46.- 47. 31 Nikita Guguchkin / Uliana Gorina RUSSIA
48. 61 Roman Stradetskiy / Mariia Symaka UKRAINE
1st round
49.- 52. 7 Svyatoslav Koval / Viktoriia Lotysh UKRAINE
49.- 52. 9 Matvey Korostelev / Viktoria Kononova RUSSIA
49.- 52. 20 Barnabas Aron Serenyi / Liza Varga HUNGARY
49.- 52. 46 Egor Balabaev / Ekaterina Luzina RUSSIA
53.- 55. 74 Maxim Kutscher / Angelina Bar btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
53.- 55. 89 Daniil Tapanainen / Viktoriia Tikhonova RUSSIA
53.- 55. 96 Andrii Nikitonok / Kateryna Diachuk UKRAINE
56. 83 Matyas Felcman / Klara Hejna CZECH REPUBLIC
57.- 58. 57 Arti Raul Aavik / Milana Rosanna Maasik ESTONIA
57.- 58. 84 Visan Alexandru Cristian / Pandele Maria Adela ROMANIA
59.- 62. 6 Christian Grünke / Emilie Alexandra Denius TSC Aurora Dortmund
59.- 62. 11 Luca Teodor Butnaru / Enculescu Alexandra Andreea ROMANIA
59.- 62. 26 Jan Nemarnik / Nika Karacic CROATIA
59.- 62. 49 Edvardas Masaro / Patricija Rinkeviciute LITHUANIA
63. 8 Gheorghe Richard Vonucz / Sara Coros ROMANIA
64. 65 Ivan Timoshenko / Sofia Smorkalova RUSSIA
65. 10 Ernests Aksels Dimants / Marija Pascenko LATVIA
66.- 68. 21 Alexandru Doncila / Polina Marjinean MOLDOVA
66.- 68. 35 Justin Rettich / Janika Trunov TSC Saltatio Neustadt im TV 1860 Mußbach
66.- 68. 69 Aleksandr Vishniakov / Maria Manuylova RUSSIA
69.- 70. 90 Matyas Kolozsvary / Adel Emese Balogh HUNGARY
69.- 70. 95 Andrey Kan / Farrina Sultanova UZBEKISTAN
71.- 73. 37 Paul David Roth / Valeria Alena Schaffner SWITZERLAND
71.- 73. 42 Tilo Wiese / Jale Zinser SWITZERLAND
71.- 73. 82 Dennis Varkentin / Annika-Emelie Hirschmann TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg
74.- 76. 15 Christian Hofbauer / Marietta Hofbauer TSA Schwarz-Gold d. ESV Ingolstadt
74.- 76. 67 Philipp Alexander Morlang / Nelli Vidator Schwarz-Weiß-Club Pforzheim
74.- 76. 88 Arsentii Nekriata / Anastasiia Vysoka UKRAINE
77. 28 Viktor Kroter / Anna Lytovchenko Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
78. 18 Denis Dewald / Daria Amely Filter TSC Residenz Ludwigsburg
79. 52 Alan Usmanov / Elina Ambartzumyan UZBEKISTAN
80.- 81. 29 Juan-Lucas Maerki / Maria-Valentina Holinger SWITZERLAND
80.- 81. 77 Maximilian Moser / Alisa Wilhelm TSC Dance Gallery Königsbrunn
82.- 83. 54 Lucian Scheibel / Chiara Frau TSC Rot-Weiß Böblingen
82.- 83. 87 Robert Iris Danciu / Mara Alexia Olaru ROMANIA

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.