GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2017
GOC Junior I Standard
Competition listing

Final
Rank No. Couple Country
1. 4 Burdin, Sergey / Sitnikova, Anastasia RUSSIA
2. 51 Kurbatov, Kirill / Revel-Muroz, Alexandra RUSSIA
3. 6 Esipenok, Vladislav / Meniaylo, Daria RUSSIA
4. 60 Zhilenkov, Maxim / Molochnikova, Arina KAZAKHSTAN
5. 42 Besleaga, Radu Stefan / Pentiuc, Anna-Daria-Mitzura ROMANIA
6. 19 Glovatskyi, Rostyslav / Chefanova, Juliya UKRAINE
4th round
7. 46 Zhdanov, Ivan / Prusakova, Sofia RUSSIA
8. 66 Vadana, Rares Emanuel / Neculae, Maria Tea ROMANIA
9. 41 Turcheniak, Oleksandr / Chernikova, Sofiia UKRAINE
10. 50 Nikitin, Nikita / Moraru, Natalia MOLDOVA
11.- 12. 7 Siff, Anton / Matvejeva, Katerin ESTONIA
11.- 12. 24 Kindsigo, Marco / Marjapuu, Lisete ESTONIA
3rd round
13. 21 Gudovsky, Georgy / Shaymyardyanova, Kamilla RUSSIA
14. 48 Nikolaichuk, Mykyta / Maliarova, Sofiia UKRAINE
15. 62 Tripon, Darius Cosmin / Rasadean, Marisa Daira ROMANIA
16.- 19. 18 Masaro, Edvardas / Rinkeviciute, Patricija LITHUANIA
16.- 19. 32 Bozhevsky, Grigory / Shakhray, Stefania RUSSIA
16.- 19. 34 Dobranis, Denis / Vacar, Iris ROMANIA
16.- 19. 59 Ruszkowski, Tomasz / Mozdyniewicz, Julia POLAND
20.- 23. 20 Yashchenko, Mikhail / Kudriashova, Polina RUSSIA
20.- 23. 22 Teletin, Rares Andrei / Constandache, Malina Elena ROMANIA
20.- 23. 53 Burneikis, Kipras / Martinkeviciute, Barbora LITHUANIA
20.- 23. 65 Guguchkin, Nikita / Gorina, Uliana RUSSIA
24. 67 Kolbasiuk, Alexandr / Zimakova, Irina RUSSIA
2nd round
25.- 26. 16 Shpigel, Artem / Samordina, Valeriia RUSSIA
25.- 26. 57 Dimants, Ernests Aksels / Pascenko, Marija LATVIA
27. 33 Lan, Yu Hsiang / Huang, Sarah CHINESE TAIPEI
28.- 30. 1 Nemarnik, Jan / Karacic, Nika CROATIA
28.- 30. 14 Korostelev, Matvey / Kononova, Viktoria RUSSIA
28.- 30. 63 Rodrigues, Guilherme / Coelho, Marta PORTUGAL
31.- 32. 29 Startsev, Igor / Khodyreva, Daria RUSSIA
31.- 32. 61 Cebanu, Vladimir / Chiorescu, Sofia MOLDOVA
33. 15 Adzhima, Denis / Rybchenkova, Victoria RUSSIA
34. 56 Sergejevas, Markas / Geceviciute, Ieva LITHUANIA
35.- 36. 31 Volodin, Fedor / Achapkina, Svetlana RUSSIA
35.- 36. 75 Nikitonok, Andrii / Diachuk, Kateryna UKRAINE
37.- 38. 10 Ivash, Vadzim / Samokhina, Ulyana BELARUS
37.- 38. 12 Felcman, Matyas / Hejna, Klara CZECH REPUBLIC
39.- 40. 8 Alexandru Cristian, Visan / Maria Adela, Pandele ROMANIA
39.- 40. 37 Punka, Roberts / Karklina, Karina LATVIA
41.- 42. 35 Wiese, Tilo / Zinser, Jale SWITZERLAND
41.- 42. 47 Koval, Svyatoslav / Lotysh, Viktoriia UKRAINE
43.- 44. 9 Timoshenko, Ivan / Smorkalova, Sofia RUSSIA
43.- 44. 73 Tapanainen, Daniil / Tikhonova, Viktoriia RUSSIA
45. 5 Butnaru, Luca Teodor / Alexandra Andreea, Enculescu ROMANIA
46. 30 Vishniakov, Aleksandr / Manuylova, Maria RUSSIA
47.- 49. 25 Barbosu, Nicolae Daniel / Dancs, Maria Bianca ROMANIA
47.- 49. 38 Hartlein, Akos / Farkas, Greta Eva HUNGARY
47.- 49. 72 Nekriata, Arsentii / Vysoka, Anastasiia UKRAINE
50. 27 Kutscher, Maxim / Bar, Angelina btc Grün-Gold der Turngemeinde in Berlin 1848
1st round
51. 11 Vonucz, Gheorghe Richard / Coros, Sara ROMANIA
52. 52 Balabaev, Egor / Luzina, Ekaterina RUSSIA
53. 40 Axt, Kai-Leo / Gossen, Madlen Bielefelder TC Metropol
54. 39 Kan, Andrey / Sultanova, Farrina UZBEKISTAN
55.- 56. 3 Usmanov, Alan / Ambartzumyan, Elina UZBEKISTAN
55.- 56. 49 Semiletov, Vasily / Vorobieva, Sofia RUSSIA
57. 43 Ungureanu, Mihai / Cecoi, Madalina MOLDOVA
58. 28 Maerki, Juan-Lucas / Holinger, Maria-Valentina SWITZERLAND
59. 69 Wolter, Benedikt Gabriel / Geller, Nicole Tanzsportzentrum Stuttgart-Feuerbach
60. 54 Varkentin, Dennis / Hirschmann, Annika-Emelie TSC Rot-Gold-Casino Nürnberg
61. 13 Doncila, Alexandru / Marjinean, Polina MOLDOVA
62. 26 Jonsson, Benjamin / Hindsgaul, Amalie DENMARK

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4a.