09/Aug/2017 - K2K - GOC Juveniles II 8-Dance | ≡ |
Table of results
No. of participants: 62 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 1Egor Polscin / Paula Rosca | 2Mikhail Paradeyev / Sabina Azizova | 3Danila Fedulov / Vladislava Sizova | 4David Parsegian / Evelina Khusnullina | 5Dragos Josan / Alexandra Bezniuc | 6Darius Bajureanu / Alexandra Cazacu | 7Mateusz Stawowy / Sara Silva | 8Alisher Raimjanov / Kamilla Mirzaaxmedova | 9Timofey Kostenko / Varvara Eremina | 10Alexandru Vatafu / Dea Floriana Ciuca | 11Arti Raul Aavik / Milana Rosanna Maasik | 12David Stefan Dumitrescu / Stefania Mihaela Stanciu | 13Florin Mathe / Alexandra Fort | 14Laszlo Annus / Hanna Kamilla Benyi | 15Martin Makarov / Keiri Semre |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
3/3 3/1 3/3 3/3 3/3 3/1 3/2 2/1 3/2 3/0 3/1 |
2/3 3/3 2/3 3/3 3/3 2/3 3/3 3/1 3/3 3/3 3/3 |
1/2 1/3 3/3 2/3 2/3 2/3 2/3 3/2 2/2 0/3 1/2 |
2/2 0/1 3/3 2/3 3/3 2/1 0/0 3/3 2/2 1/2 1/1 |
1/3 0/1 1/3 2/1 3/2 2/1 2/2 1/2 2/2 2/2 2/0 |
2/0 3/1 1/2 2/2 2/3 2/2 3/1 2/2 1/2 1/1 2/3 |
3/1 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/3 1/0 3/0 3/3 2/3 3/3 3/2 2/3 2/3 3/1 |
2/3 2/3 3/3 3/2 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 2/3 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 |
3/3 3/2 1/1 1/1 2/3 2/2 2/3 2/3 3/3 2/0 0/2 |
3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 |
1/3 2/2 3/3 3/2 3/3 1/3 3/3 2/3 3/2 2/3 2/3 |
2/1 1/1 2/3 2/3 3/3 3/3 2/2 1/3 1/2 1/2 2/3 |
3/3 2/3 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 1/1 2/2 3/3 |
Result of 1st round | 52 | 61 | 48 | 40 | 37 | 40 | 64 | 51 | 62 | 63 | 44 | 63 | 55 | 46 | 58 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
2/3 0/2 0/3 1/2 3/3 0/0 1/0 1/2 0/3 3/1 0/0 |
2/2 3/3 3/3 2/2 3/1 3/2 2/3 1/1 1/3 1/3 3/1 |
0/0 0/0 3/3 1/0 0/1 1/0 1/0 2/0 0/0 1/0 0/0 |
0/0 0/0 3/3 2/0 3/3 0/0 0/0 2/1 0/0 1/1 0/0 |
1/0 0/0 0/0 1/1 0/0 3/1 1/1 0/1 0/0 1/0 0/0 |
2/0 3/3 3/2 1/3 3/3 3/3 3/3 2/2 2/3 1/2 3/3 |
0/1 1/1 0/0 1/1 1/1 0/0 1/3 1/2 0/0 1/0 0/0 |
1/2 3/3 3/3 2/1 3/3 1/3 2/3 3/2 3/3 3/3 3/3 |
2/3 2/0 1/3 2/3 1/2 3/3 3/3 0/3 3/3 1/3 2/3 |
1/2 0/3 0/0 0/0 0/0 1/0 0/0 2/0 3/3 0/0 0/0 |
2/3 2/3 0/0 3/3 1/2 1/3 2/0 1/2 3/1 2/2 3/3 |
0/2 2/1 3/2 0/2 0/0 1/3 2/3 2/1 3/1 1/0 3/3 |
0/0 0/0 0/0 2/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 1/0 0/0 |
2/1 3/3 0/0 1/0 0/1 1/1 0/0 0/1 0/0 2/0 2/2 |
|
Result of 2nd round | 30 | 48 | 13 | 19 | 11 | 53 | 15 | 56 | 49 | 15 | 42 | 35 | 3 | 20 | |
Qualified for 3rd round | X | X | X | X | X | X | |||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/0 0/0 0/0 2/2 2/1 2/3 0/0 0/1 0/0 1/2 0/0 |
1/2 3/2 0/0 3/2 3/3 1/2 0/0 0/1 0/0 0/0 1/2 |
3/3 2/2 3/2 2/1 3/2 1/1 2/2 3/3 3/1 2/1 1/0 |
3/2 2/0 1/0 1/3 0/0 3/1 3/3 1/1 3/3 2/1 3/1 |
0/1 0/0 0/0 1/2 0/0 2/3 0/0 1/0 0/1 0/0 0/0 |
0/0 0/0 0/0 1/0 0/0 2/0 2/1 0/1 0/0 0/1 0/0 |
|||||||||
Result of 3rd round | 17 | 26 | 43 | 37 | 11 | 8 | |||||||||
Qualified for 4th round | X | X | |||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/0 3/2 2/3 1/2 1/0 2/2 1/1 2/3 2/4 0/0 0/0 |
1/1 0/0 0/0 4/1 0/0 2/2 3/3 0/1 2/0 0/0 0/1 |
|||||||||||||
Result of 4th round | 32 | 21 | |||||||||||||
Qualified for final | |||||||||||||||
Result of final | |||||||||||||||
Start number | 1Egor Polscin / Paula Rosca | 2Mikhail Paradeyev / Sabina Azizova | 3Danila Fedulov / Vladislava Sizova | 4David Parsegian / Evelina Khusnullina | 5Dragos Josan / Alexandra Bezniuc | 6Darius Bajureanu / Alexandra Cazacu | 7Mateusz Stawowy / Sara Silva | 8Alisher Raimjanov / Kamilla Mirzaaxmedova | 9Timofey Kostenko / Varvara Eremina | 10Alexandru Vatafu / Dea Floriana Ciuca | 11Arti Raul Aavik / Milana Rosanna Maasik | 12David Stefan Dumitrescu / Stefania Mihaela Stanciu | 13Florin Mathe / Alexandra Fort | 14Laszlo Annus / Hanna Kamilla Benyi | 15Martin Makarov / Keiri Semre |
Rank from Rank to |
27 |
22 |
46 |
35 36 |
51 |
47 |
15 |
41 42 |
10 |
11 |
41 42 |
23 |
24 |
49 |
33 34 |
No. of participants: 62 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 16Roberts Ceimers / Amanda Aksenoka | 18Gabor Krisztian Juhasz / Johanna Kocsis | 19Vladimir Vyrleev / Maria Proshletsova | 20Leon Kuhn / Dilara Karolina Zezelj | 21Andrey Starikov / Arina Gladkikh | 22Jayden Guan-Xu Chen / Chih-Hsien Chou | 23Roman Samsonov / Maria Mulyukina | 24Yaroslav Stoma / Sofia Bitter | 25Bogdan Ursoi / Arina Romanenco | 27Ihar Ivash / Maryia Chasnyk | 29Yigit Segmen Akgul / Basak Okyay | 30Georgy Skorikov / Lilia Khakimova | 31Shenghang Sun / Xinmiao Tian | 32Stefan Alexandru Padurariu / Anastasia Herman | 33Nikita Kulpin / Ksenia Pecheritsina |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
3/2 3/3 2/3 3/0 3/3 2/3 3/1 3/3 3/3 3/3 3/2 |
1/1 0/0 0/0 0/1 0/0 0/2 0/3 0/0 0/1 0/1 1/0 |
3/3 3/3 3/3 0/3 3/2 3/3 3/3 3/2 3/3 2/3 3/3 |
2/2 1/0 0/0 0/1 0/0 1/1 0/0 1/0 0/0 0/0 1/1 |
3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 2/3 3/2 3/3 |
1/2 3/3 0/0 2/2 0/0 2/0 2/0 1/2 0/0 0/0 1/0 |
2/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 2/3 |
2/3 3/3 3/3 3/3 2/3 3/2 3/3 2/3 2/3 2/3 2/3 |
3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
2/3 3/1 3/3 2/3 2/3 2/3 2/1 1/2 3/3 3/3 2/2 |
3/1 0/2 0/0 1/3 3/3 1/0 1/1 2/0 0/0 2/2 2/2 |
3/2 3/2 3/3 3/2 3/3 3/2 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 |
0/1 1/1 1/0 1/2 2/3 0/3 0/3 3/3 2/3 0/1 0/0 |
3/3 3/3 2/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 |
3/3 3/3 3/3 2/3 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
Result of 1st round | 57 | 11 | 60 | 11 | 63 | 21 | 62 | 59 | 65 | 52 | 29 | 61 | 30 | 63 | 64 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/2 2/3 0/0 2/1 0/0 2/0 0/0 1/1 1/0 0/0 0/0 |
3/2 2/1 3/3 2/0 3/3 3/3 1/0 3/3 3/2 3/3 3/3 |
2/3 3/3 3/3 2/2 2/3 1/3 3/3 2/0 1/2 2/3 3/3 |
0/1 0/0 3/3 1/2 0/0 2/2 1/3 2/2 1/3 2/3 3/2 |
2/2 2/0 3/2 3/2 3/2 3/1 1/2 3/2 1/0 1/1 3/3 |
2/2 1/0 3/3 1/3 3/3 2/2 2/3 1/3 3/2 0/2 3/3 |
1/1 1/0 0/0 0/1 1/0 1/0 2/1 3/2 1/0 2/1 0/0 |
2/1 0/1 3/3 3/2 0/0 0/1 3/3 1/1 2/3 1/3 0/0 |
1/2 3/3 0/0 0/2 3/3 2/1 3/2 2/2 3/2 2/1 3/3 |
3/1 3/3 3/3 2/2 3/3 2/3 3/3 3/2 3/2 3/2 3/3 |
|||||
Result of 2nd round | 16 | 52 | 52 | 36 | 42 | 47 | 18 | 33 | 43 | 58 | |||||
Qualified for 3rd round | X | X | X | X | X | X | X | X | |||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
0/3 0/0 3/3 0/0 0/3 2/3 0/0 0/3 0/3 3/3 3/3 |
2/3 2/2 3/3 1/3 3/1 0/0 3/3 2/0 3/2 3/2 1/0 |
2/0 0/0 3/3 0/1 0/0 0/2 3/0 2/1 3/2 0/0 0/0 |
0/2 0/1 2/3 1/2 0/0 0/1 0/1 1/2 0/0 2/0 0/1 |
1/1 0/2 2/3 2/1 3/3 1/2 0/0 3/3 0/0 1/2 3/3 |
1/0 0/1 2/2 2/2 0/0 0/0 2/1 1/2 1/2 2/0 0/0 |
2/1 3/2 0/0 3/1 1/3 2/0 3/3 1/1 3/2 3/2 3/3 |
1/2 3/3 2/3 2/3 3/3 2/3 3/3 1/3 2/3 1/3 3/3 |
|||||||
Result of 3rd round | 35 | 42 | 22 | 19 | 36 | 21 | 42 | 55 | |||||||
Qualified for 4th round | X | X | X | X | |||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
0/3 0/1 3/4 2/4 0/1 0/4 2/4 2/3 2/1 1/4 0/0 |
1/2 0/0 2/1 1/3 2/2 1/1 0/2 3/4 0/0 0/1 4/4 |
4/4 1/4 0/0 4/2 4/3 1/2 4/4 2/2 1/4 4/4 1/3 |
1/0 4/4 4/4 1/2 4/2 3/3 3/0 3/0 4/2 2/0 1/2 |
|||||||||||
Result of 4th round | 41 | 34 | 58 | 49 | |||||||||||
Qualified for final | X | X | |||||||||||||
Result of final | 25,0 | 22,0 | |||||||||||||
Start number | 16Roberts Ceimers / Amanda Aksenoka | 18Gabor Krisztian Juhasz / Johanna Kocsis | 19Vladimir Vyrleev / Maria Proshletsova | 20Leon Kuhn / Dilara Karolina Zezelj | 21Andrey Starikov / Arina Gladkikh | 22Jayden Guan-Xu Chen / Chih-Hsien Chou | 23Roman Samsonov / Maria Mulyukina | 24Yaroslav Stoma / Sofia Bitter | 25Bogdan Ursoi / Arina Romanenco | 27Ihar Ivash / Maryia Chasnyk | 29Yigit Segmen Akgul / Basak Okyay | 30Georgy Skorikov / Lilia Khakimova | 31Shenghang Sun / Xinmiao Tian | 32Stefan Alexandru Padurariu / Anastasia Herman | 33Nikita Kulpin / Ksenia Pecheritsina |
Rank from Rank to |
40 |
60 61 |
13 |
60 61 |
7 |
59 |
18 19 |
21 |
9 |
37 39 |
57 |
20 |
55 56 |
4 |
2 |
No. of participants: 62 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 34Eduard Victor Pislaru / Maria Georgiana Mihalache | 35Nichita Gustiuc / Arina Cerches | 36Stefa-Bogdan Ciucu / Iliescu Maria Bianca | 37Alexey Ostrovskiy / Ekaterina Kostikova | 38Nick Mogilevskis / Arina Ulfovich | 39Tadhg Woods / Mia Jameson | 40Alexandr Khvan / Kira Pak | 41Volodymyr Kolchyntsev / Nadiia Andreieva | 42Angel-Sebastian Tufa / Sofia-Elena Pandelea | 43Cosmin Nicolaescu / Melisa Iacub | 44Maxim Tereshin / Uliana Zelikovskaya | 45Razvan Andrei Zaharia / Ana Maria Tarzianu | 46Alex Rusu / Maya Rusu | 47Bogdan Pop / Mara Lechintan | 48Alexandru Scoarta / Alexandra Ciorba |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
2/1 3/3 3/0 2/3 3/2 3/3 3/3 3/1 3/1 3/1 3/3 |
3/3 2/3 3/3 3/0 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 1/3 |
2/3 3/3 1/3 1/2 2/3 1/2 1/2 2/3 3/2 3/3 3/3 |
2/1 1/2 3/2 3/2 2/3 3/2 3/2 2/2 3/2 3/3 2/3 |
2/3 2/2 2/2 3/2 2/0 2/1 1/0 1/2 2/3 3/1 2/3 |
3/3 2/0 3/2 1/1 1/0 2/1 1/2 2/0 1/0 3/3 1/0 |
2/1 3/3 2/0 3/2 3/2 2/3 3/3 3/3 2/2 3/2 3/2 |
3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/3 3/3 2/3 2/3 2/3 2/2 3/3 3/3 3/3 2/3 |
2/3 1/3 3/3 3/3 2/2 3/2 3/2 2/2 3/3 3/3 2/2 |
3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
1/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 |
3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/2 2/3 3/3 3/3 3/3 |
2/2 3/3 3/3 2/3 0/2 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 |
Result of 1st round | 52 | 59 | 51 | 51 | 41 | 32 | 52 | 65 | 59 | 55 | 66 | 62 | 63 | 58 | 63 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/3 2/3 0/0 1/1 0/0 3/2 2/1 0/3 0/2 1/3 3/3 |
2/2 0/0 0/0 2/1 3/3 1/0 0/0 2/0 2/0 0/0 0/0 |
1/0 1/0 0/0 1/0 1/3 0/0 3/1 1/1 1/0 1/0 2/3 |
0/0 0/0 0/3 1/2 0/0 0/2 0/1 0/2 2/3 1/1 0/0 |
0/1 0/0 0/0 1/1 0/0 0/0 0/0 1/0 0/0 0/0 0/0 |
2/1 1/3 0/0 1/1 2/2 2/3 3/3 1/2 0/0 1/3 1/0 |
3/2 3/3 3/3 1/2 3/3 1/3 1/3 1/1 3/3 2/3 3/0 |
3/3 3/2 0/0 1/0 2/1 3/0 3/1 1/0 3/2 3/3 3/3 |
2/1 1/0 1/0 2/1 2/0 2/1 1/2 1/1 0/0 3/0 0/0 |
3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/2 2/3 3/3 2/3 |
3/2 3/3 3/3 3/3 0/0 3/3 2/2 3/2 3/3 2/2 3/3 |
1/1 3/3 3/2 2/3 3/3 2/1 2/3 1/2 3/3 0/2 3/3 |
1/1 0/0 0/1 0/2 2/0 0/1 0/0 1/1 0/0 2/1 0/1 |
3/1 2/0 1/0 3/1 1/0 1/0 2/0 2/1 1/0 0/1 1/1 |
|
Result of 2nd round | 34 | 18 | 20 | 18 | 4 | 32 | 50 | 40 | 21 | 62 | 54 | 49 | 14 | 22 | |
Qualified for 3rd round | X | X | X | X | X | X | |||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/0 3/3 0/0 1/0 0/0 1/3 1/1 1/1 0/0 1/0 3/3 |
0/2 0/1 1/1 3/2 3/3 1/1 3/2 2/1 3/1 0/1 0/0 |
1/1 0/3 0/0 0/1 0/0 0/2 0/2 1/1 0/2 0/3 2/3 |
3/3 3/3 3/3 2/3 3/3 3/1 3/3 2/3 2/2 3/3 1/2 |
3/3 2/3 2/2 2/3 0/2 3/2 1/3 3/1 3/3 0/3 3/3 |
3/3 3/3 2/2 1/1 3/3 2/1 2/3 2/0 3/3 1/0 3/3 |
|||||||||
Result of 3rd round | 23 | 31 | 22 | 57 | 50 | 47 | |||||||||
Qualified for 4th round | X | X | X | ||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
4/4 4/3 4/4 4/4 4/4 3/3 4/4 4/3 2/4 4/4 3/0 |
4/3 4/3 2/0 4/0 1/0 4/2 3/0 3/4 4/3 4/1 4/4 |
4/4 4/4 2/3 0/0 4/4 0/0 3/3 0/0 4/3 3/2 4/4 |
||||||||||||
Result of 4th round | 77 | 57 | 55 | ||||||||||||
Qualified for final | X | X | X | ||||||||||||
Result of final | 10,0 | 24,0 | 44,5 | ||||||||||||
Start number | 34Eduard Victor Pislaru / Maria Georgiana Mihalache | 35Nichita Gustiuc / Arina Cerches | 36Stefa-Bogdan Ciucu / Iliescu Maria Bianca | 37Alexey Ostrovskiy / Ekaterina Kostikova | 38Nick Mogilevskis / Arina Ulfovich | 39Tadhg Woods / Mia Jameson | 40Alexandr Khvan / Kira Pak | 41Volodymyr Kolchyntsev / Nadiia Andreieva | 42Angel-Sebastian Tufa / Sofia-Elena Pandelea | 43Cosmin Nicolaescu / Melisa Iacub | 44Maxim Tereshin / Uliana Zelikovskaya | 45Razvan Andrei Zaharia / Ana Maria Tarzianu | 46Alex Rusu / Maya Rusu | 47Bogdan Pop / Mara Lechintan | 48Alexandru Scoarta / Alexandra Ciorba |
Rank from Rank to |
16 17 |
37 39 |
33 34 |
37 39 |
48 |
54 |
25 |
14 |
18 19 |
31 32 |
1 |
3 |
6 |
43 45 |
30 |
No. of participants: 62 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 49Arturs Hugo Strokss / Elizabete Peksena | 50Nikolaj Gutsol / Meida Kybartaite | 51Maximilian Bier / Laura Massold | 52Andrii Nikitonok / Kateryna Diachuk | 53Valentin Novikov / Mariia Gorbach | 54Adam Breki Tryggvason / Eva Karen Olafsdottir | 55Wojciech Jesionka / Kaja Zminda | 56Kyrylo Avtushko / Chiara Rapino | 57Kipras Kura / Morta Batutyte | 58Patriks Pauls Klaperis / Marija Golubeva | 59Nikita Khilman / Anastasia Arkhipova | 60Albert Gabriel Sovar / Bianca Teodora Florescu | 61Rares Plesa / Cezara Duca | 62Robert Paul Petrea / Delia Stefania Onofrei | 63Andrey Zharkov / Anastasia Petrova |
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/3 1/2 2/0 3/3 1/0 1/1 2/1 2/2 1/1 1/3 2/0 |
3/2 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 2/3 3/3 2/3 3/3 3/2 |
1/1 2/0 2/1 2/2 0/0 2/0 2/2 0/0 0/2 1/0 1/1 |
3/3 2/3 3/3 3/1 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/2 3/3 |
3/3 3/3 3/2 3/3 3/1 3/3 1/3 3/3 3/2 3/3 3/3 |
1/2 3/2 0/3 0/3 1/1 1/2 2/1 1/2 1/2 0/1 2/2 |
3/3 1/1 2/3 2/2 1/0 3/2 1/2 0/2 1/2 1/3 2/2 |
2/3 0/0 1/0 1/0 1/1 0/0 1/0 0/0 0/0 0/0 0/0 |
3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/3 3/3 3/3 3/2 3/3 2/2 3/1 3/3 3/3 3/3 |
3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/3 2/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
3/2 3/2 3/3 2/2 2/3 3/3 3/2 3/2 3/3 3/3 2/3 |
3/2 3/3 3/3 3/3 2/2 3/3 1/3 2/3 3/1 3/3 3/3 |
3/3 3/3 2/3 3/3 2/3 3/2 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
Result of 1st round | 33 | 61 | 22 | 61 | 60 | 33 | 39 | 10 | 65 | 60 | 66 | 63 | 58 | 58 | 63 |
Qualified for 2nd round | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | |||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
0/2 2/2 3/3 2/1 3/2 0/0 1/0 1/1 1/1 3/3 0/0 |
1/0 1/1 2/1 3/0 1/3 2/3 3/0 2/1 3/3 1/3 0/0 |
2/0 0/0 0/0 2/1 0/0 1/2 0/3 0/2 2/3 1/0 0/0 |
2/2 3/3 3/3 2/2 3/3 2/3 1/3 3/1 2/3 2/3 3/3 |
0/1 0/0 3/3 1/3 3/3 1/0 0/0 0/1 1/0 0/0 0/1 |
3/3 0/3 3/3 1/3 1/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
0/2 0/0 0/1 1/1 0/0 3/0 0/0 1/3 0/0 1/0 0/1 |
1/1 3/1 0/0 1/1 0/0 0/1 0/1 1/0 0/0 1/0 0/2 |
3/2 0/3 2/0 0/2 0/0 1/3 1/0 1/1 0/0 1/0 3/3 |
1/2 3/3 0/0 0/2 1/3 1/2 3/3 2/3 3/3 3/3 1/1 |
|||||
Result of 2nd round | 31 | 34 | 19 | 55 | 21 | 59 | 14 | 14 | 26 | 43 | |||||
Qualified for 3rd round | X | X | X | X | |||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/1 3/0 0/0 2/1 2/0 3/0 0/0 2/1 3/1 3/0 0/0 |
3/0 2/2 1/2 1/0 3/2 2/0 2/0 2/2 1/0 3/3 3/3 |
3/2 2/1 3/3 3/2 2/3 2/2 0/2 3/1 1/2 3/3 3/3 |
1/1 3/2 3/1 0/0 2/1 1/3 3/3 2/3 2/3 2/3 0/0 |
|||||||||||
Result of 3rd round | 23 | 37 | 49 | 39 | |||||||||||
Qualified for 4th round | X | X | X | ||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
1/2 3/3 0/0 0/1 0/2 2/2 0/3 2/2 1/1 0/3 4/3 |
1/1 1/0 4/4 3/4 4/3 4/3 0/0 3/1 1/2 4/3 3/3 |
2/0 0/0 1/1 0/1 0/3 2/0 1/0 0/1 1/0 2/2 0/0 |
||||||||||||
Result of 4th round | 35 | 52 | 17 | ||||||||||||
Qualified for final | X | ||||||||||||||
Result of final | 42,5 | ||||||||||||||
Start number | 49Arturs Hugo Strokss / Elizabete Peksena | 50Nikolaj Gutsol / Meida Kybartaite | 51Maximilian Bier / Laura Massold | 52Andrii Nikitonok / Kateryna Diachuk | 53Valentin Novikov / Mariia Gorbach | 54Adam Breki Tryggvason / Eva Karen Olafsdottir | 55Wojciech Jesionka / Kaja Zminda | 56Kyrylo Avtushko / Chiara Rapino | 57Kipras Kura / Morta Batutyte | 58Patriks Pauls Klaperis / Marija Golubeva | 59Nikita Khilman / Anastasia Arkhipova | 60Albert Gabriel Sovar / Bianca Teodora Florescu | 61Rares Plesa / Cezara Duca | 62Robert Paul Petrea / Delia Stefania Onofrei | 63Andrey Zharkov / Anastasia Petrova |
Rank from Rank to |
52 53 |
26 |
58 |
16 17 |
35 36 |
52 53 |
50 |
62 |
8 |
31 32 |
5 |
43 45 |
43 45 |
28 |
12 |
No. of participants: 62 | Start number | ||||||||||||||
Adjudicators | 64Mikhail Lapturov / Daria Tishkova | 65Maksym Boyko / Anastasiya Kopach | |||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
3/3 3/3 3/3 3/3 2/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 3/3 |
0/2 0/1 1/1 0/2 1/1 1/0 2/2 1/3 3/2 2/1 2/2 |
|||||||||||||
Result of 1st round | 65 | 30 | |||||||||||||
Qualified for 2nd round | X | ||||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
2/0 2/0 2/1 2/1 2/0 1/1 1/0 2/2 0/1 2/1 1/0 |
||||||||||||||
Result of 2nd round | 24 | ||||||||||||||
Qualified for 3rd round | |||||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
|||||||||||||||
Result of 3rd round | |||||||||||||||
Qualified for 4th round | |||||||||||||||
EA) Alenka Bohak EB) Pietro Braga EC) Sergey Duvanov ED) Zdenek Fencak EE) Igor Gutovskyi EF) Olga Komarova EG) Olga Müller-Omeltchenko EH) Sittichai Preyadara EI) Claus Larsen EJ) Eric Sourdeau EK) Corina Alexandra Vlad |
|||||||||||||||
Result of 4th round | |||||||||||||||
Qualified for final | |||||||||||||||
Result of final | |||||||||||||||
Start number | 64Mikhail Lapturov / Daria Tishkova | 65Maksym Boyko / Anastasiya Kopach | |||||||||||||
Rank from Rank to |
29 |
55 56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|